17 Aralık 2013

SİM den tam 40 kişiye hediye.....Doğru okudunuz...Haydi buyrun yarışmamıza....

simuomo
 Çift düğmeli ince çizgili süs cepli takım elbise
markası 1962 yılında, sadece perakende kumaş satışıyla, 25m2 dükkanda ticari hayatına başlamıştır.
Metal düğmeli spor kadife ceketEkose Çift Düğme Yün Kumaş CeketEkose desenli süs cepli spor ceket
günümüzde, kişisel başarıyı işi devralan oğulları ve 300 üzerinde çalışanıyla kuvvetli takım çalışmasına dönüştürmüştür.
SPOR MONTKAPİTONE SPOR MONTKUMAŞ KABAN

aynı zamanda Türkiye’nin erkek giyim üzerine uzmanlaşmış, sadece bir ürün grubu değil takım elbise, tek ceket, pantolon, damatlık & aksesuarı, ayakkabı, kemer, palto, kaban, mont gibi erkeğin tüm giyim ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir marka olarak kendi ismiyle mağazalarında hizmet vermektedir.
  
Koleksiyonlarımız 3 başlık altında toplanmaktadır;
Çift Renk Deri Spor Ayakkabı Klasik Deri Ayakkabı
City Classic; Şehir & İş hayatının enerjisini modanın dinamizmi ile yoğurur.
Natural Style; Hayatın temposunda dinlenerek, hızlanmak gereken anları modanın son model kumaş & modelleriyle keyifli hale getirir.
Yakası Düğmeli Spor GömlekYakası Düğmeli Spor Gömlek
Cerimonia Uomo; Hayatın unutulmaz anlarından birinde kalitesi ve olabilecek en geniş seçim olanaklarıyla kişiye özel pırıltının yakalanmasına yardımcı olur.

markası yurt genelinde yaklaşık 300 noktada bulunmanın yanında, İtalya, Almanya, Fransa, Avusturya, İsviçre, Portekiz, Belçika, Danimarka, Polonya, Slovenya, Azerbaycan, Suriye , Mısır, Urdun, Filistin , Fas, Mozambik’ de 6 yıldır kendi markasıyla ve özel markaların üreticisi olarak bulunmaktadır.
 Mor Desenli Kravat Yuvarlak Desenli Kol DüğmesiDesenli Papyon
Aynı zamanda üretici kimliğiyle kendi bünyesinde verdiği dizayn, kalıp çalışmalarıyla CLASS roberto cavalla-FERRE Milano-byblos-GUESS by Marciano VERSACE JEANS gibi dünya markalarına kolleksiyon üretmektedir.
 Gömülü resim için kalıcı bağlantı
Her sektörde olduğu gibi hazır giyimde de daha kuvvetli yatırımlar yapılabilir ancak bu işe dahil olmuş herkesin bildiği ve beklentisi içinde olduğu gibi biz de, her firma veya perakende müşterisinin beklentilerini sadece üretici görüşüyle değil, detaylarıyla kalıp - dikiş kalitesi – kumaş - aksesuarın beğenileni oluşturması için kişisel zevke de önem vererek, hizmet vermekteyiz. Bu kadar geniş bir koleksiyonun her mağazada sunulmasının amacı da budur.
 VEEEEEEEEE HEDİYEMİZZZZZZZZ
Çift Renk Atkı Çift Renk Atkı Çift Taraflı Blokaj Atkı Ekose Desenli Renkli Atkı
KATILIM ŞARTLARIMIZ
Bloğumun takipçisi olmanız
https://www.facebook.com/pages/Simuomo/101438166659155 sayfasını beğeniyoruz;Facebook sayfamızdaki 3 post’a yorum yapıp,paylaşıyoruz
Yorumlarla ilgili koşul :
Facebook sayfasına beğendim, çok güzel, paylaştım, katıldım, süper gibi yorumlar kabul edilmeyecektir.
https://twitter.com/simuomo takibe alıyoruz
Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
Kargo çok değerli firmamız tarafından karşılanacaktır.
SON KATILIM 10 OCAK 2014