22 Aralık 2013

BİTTİ:Oyunjax.com ile 1 çocuğumuza yılbaşı hediyesi

Oyunjax.com ile 1 çocuğumuza yılbaşı hediyesi


Oyunjax.com bir COYOTTE Dış Ticaret ve Pazarlama kuruluşudur.

                  Oyuncaklar ne güzeldir...7 den 70 e herkesin ilgisini              çekmiştir. Sanırım yaşımız kaç olursa olsun Kendi adıma belirtmek gerekirse ben deniz tam bir OYUNJAX.COM delisiyim:)))
Değerli firmamıza çocuklarımızı sevindirdiği için huzurlarınızda bir kez daha teşekkür etmek isterim.....

Türkiye´nin en büyük oyuncak sitelerinden biri olan http://www.oyunjax.com/ yaptığı yeniliklerle adından sıkça söz ettiriyor. Türkiye´nin en zengin ürün yelpazelerinden birine sahip olan site bununla yetinmeyip çevreci, cazip Krooom maketlerini sizler için sitesinde satışa sunmaya başladı.

FİRMAMIZDAN YENİLİKLERE GELİNCE;
Tüm dünyada çok beğenilen ve annelerin tercihi olan “Krooom” markalı ürünlerin Türkiye distribütörlüğünü almış bulunuyoruz… Markanın ürettiği tüm ürünler eko-karton içeriklidir. Geri dönüşümlü malzemeden üretildiği gibi kendisi de %100 geri dönüşümlü yeşil ürünlerdir. Markanın en öne çıkan özelliklerinden biri de tüm ürünlerin de-monte olması ve kolaylıkla kurulup sökülebilmesidir. Çocuklar kurulumu ve sökme işlerini kendi kendilerine bile yapabilirler. Ürünler özel “yeşil” alev almaz ve non toksik koruyucu ile kaplanmıştır. Neme dayanıklı olup silinebilme özelliğine sahiptir. Islak bir bezle rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Çok hafiftir ve aksesuar olarak veya raf olarak duvara monte edilebilir böylece çocukların odasına çok hoş hava oluşturulabilinir. Çocukların hayal dünyasını genişletecek, motor becerilerini arttıracak, yeşil, çevre dostu bu ürünlerinle çoçoklarınız harika vakit geçirirken aynı zamanda becerilerini geliştireceklerdir.


Fotoğraf: Murielle - City House
http://www.oyunjax.com/krooom-1/murielle-city-house.html

VEEEE  1 ŞANSLI MİNİĞİMİZE AŞAĞIDAKİ RESİMLERDEN SEÇECEĞİ OYUNCAK HEDİYEMİZ OLACAKTIR
KATILIM ŞARTLARIMIZ
* Bloğumun takipçisi olmanız
* Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
* Kargo çok değerli firmamıza aittir

Herkese Bol Şans

SON KATILIM 25 OCAK 2014