22 Aralık 2013

LABER MARKET ten 1 Şanslımıza Keratin Ampül set hediye.....Kozmetik ürün, cilt bakım, saç bakım, oto kuaför, susuz temizlik, güneş ürünleri, salyangoz kremi, creamol, bitkisel ürünler, Laber Kimya, organik ürün

www.labermarket.com

Laber Kimya olarak 2005 yılından beri, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, piyasanın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak Ar-ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlarla müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bazı müşterilerimize sadece ürün formülasyonu çalışırken, bazılarına bu formülasyonlarla fason üretimler yapmaktayız. Bu üretim formülasyon çalışmaları sırasında müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Çalıştığımız formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini, testlerini müşterilerimize detaylı olarak sunmaktayız. Ayrıca ürün güvenlik bilgi formlarını da müşterimize sunarak -MSDS- çalışılan formülasyonun kimyasal kimliğini oluşturuyoruz.VEEE 1 ŞANSLI İZLEYİCİMİZE RESİMDEKİ KERATİN AMPÜL HEDİYEGelelim Keratin Ampulümüzün yararlarına
Saç ; perma , boyama, kurutma gibi işlemlerden ve aynı zamanda sıcak hava , soğuk hava ,güneş ışı radyasyon gibi dış faktörlere bağlı olarak zarar görür.
Saçınızda film oluşması; saçınızda film oluşturması sayesinde saçınıza dışardan gelecek toz, kirli hava ve güneşin yıpratıcı etkilerine karşı bariyer oluşması demektir. Bu sayede bu zararlı etkiler saçınıza yaklaşmadan önce absorplanmış olur ve etkileri imha edilir.
Saçınızın elastikiyetinin artması; saçlarınızın diğer problemi kırılmalar ve çatlaklardır. Bu kırık ve çatlaklar saçı bakımsız, mat ve solgun gösterir. Elastikliğin artması demek fiziki koşullara karşı daha dayanaklı saçlar demektir. Saç kırılmalarını azaltmanın önemli bir yöntemi de saçın elastik yapısını güçlendirmeden geçer.
Bir protein çözeltisi olan Keratin ampul, saçınızı tamir eder,saçınız üzerinde film oluşturur, saçınızı besler,saçınızın elastikiyetini artırır, kırılma riskiniz azaltır ve aynı zamanda saç kaybınızı azaltmaya yardımcı olur. 


KATILMA ŞARTLARIMIZ
* Bloğumun izleyicisi olmanız
https://www.facebook.com/EgeninIncisiIzmirImdenMerhaba sayfasını beğeniyoruz
https://www.facebook.com/labermarket?fref=ts sayfasını beğeniyoruz
* Kampanyamızı facebook ve varsa bloğumuzda duyuruyoruz.
* Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
* Kargo çok değerli firmamıza aittir
HERKESE BOL ŞANSLAR......


SON KATILIM  22 OCAK 2014