23 Aralık 2013

BİTTİ:Cyrene ile 3 kişiye %100 saf ve organik Shea Butter

2013 ün bu son günlerinde yine yepyeni bir yarışmayla sizlerle birlikteyiz....İşbirliğinden ötürü CYRéNE çok çok teşekkür ediyoruz.....

Cyrene ürünlerini incelemek , bilgi ve satın almak için lütfen
www.cyrene.com.tr web sitemizi ziyaret ediniz .
Cyrene - İstanbul (Istanbul, Turkey)
 
Cyrène biocosmétiques markasını yaratmamızın başlıca sebeplerinde siz değerli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri kullanıcılarının saf,doğal,organik kozmetik ürünlerini en hesaplı fiyatlara ulaşabilmeniz içindir. Cyrène biocosmétiques ürünlerini Cyrène Laboratuvarları tarafından geliştirilmiştir. Cyrène Laboratories hakkında daha fazla bilgi için www.cyrenelab.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Cyrène biocosmétiques markalı ürünler Türkiye'de ve yurtdışında kozmetik üretiminde uzun yıllar çalışmış profesyonel kimyagerler tarafından geliştiriliyor. Geliştirilen her ürün uzun yıllar boyunca yapılan araştırmalar ve uygulamalar sonucunda kullanıcılara sunuluyor.
Cyrène biocosmétiques ürünleri kesinlikle Paraben içermemektedir. Ayrıca boyar madde ve alerjen de içermemektedirler. Tamamen doğal ve organik hammaddeler kullanılarak oluşturulmaktadır.Cyrene Organik ŞampuanCyrene Hydra Radiance Awakening Yüz Temizleme Köpüğüakneli ciltler için yüz bakım toniği

Tam 3 izleyenimize
Cyrene %100 Saf ve Organik Shea Butter ( Karite Yağı ) hediyemizdir
 
Shea Butter doğal bitkisel yağlar arasında yağ asit oranı en fazla olan bitkisel yağlardandır.
Bu yüksek oranlı doymuş yağ asitleri cildi yenilemek ve nemlendirmek için büyük rol üstlenmektedir.
Shea Butter Afrika’nın Batısında Savannah bölgesinde yetişen Shea ağacının meyvesinden elde edilmektedir.
Shea ağaçları yüksekliği 20-25m bulabilmektedir.
Normalde 8-12 yaş arasında meyve vermeye başlamaktadırlar fakat en verimli oldukları zaman 50 yaş ile 100 yaş arasındadır. Bu zamanlarda 1 ağaçtan sezonda 80kg meyve toplanabilir. Ağaçlar çok verimlidirler 200 yaşına kadar meyve verebilirler. Shea meyveleri 4-5cm uzunluğunda 3-4cm çapındadırlar. Shea meyveleri Afrika halkları için çok önemlidir, shea meyvelerini aydınlatmada, yemek pişirmede, sabun üretiminde , kozmetik alanlarında kullanabilmektedirler. Shea meyvelerinin toplanması Mayıs ve Eylül ayları arasında yapılmaktadır.
 
 KATILIM ŞARTLARIMIZ
* Bloğumun takipçisi olmanız
* www.twitter.com/CyreneBio takibe alıyoruz
*Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
*Kargo çok değerli firmamıza aittir.
 
SON KATILIM 06/01/2014