16 Aralık 2013

BİTTİ:BEYORGANİK ten 2 izleyicime harika bir paket...................


Anadolu'nun toprağının ve ikliminin doğal ve bölgesel lezzetlerini sağlıklı organik gıdaya, doğal beslenmeye ve lezzete özen gösteren mutfaklar için özel ve yüksek kalitedeki ürünleri BEYORGANİK markasıyla sunarak sofralara değer katıyoruz.
Anadolu’nun doğal ve bölgesel ürünlerini; çiftliklerden, paketlemeye ve teslimata kadar çok özenli bir sürecin sonucu olan leziz ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

BEYORGANİK GIDA' nın organik ürün portföyün içinde çok çeşitli zeytinler, bakliyat gurubu, baharatlar, unlu gıdalar, çeşitli gurme soslar, salçalar, yağlar, turşu, pekmez ve zeytin yağ ayçiçeği yer almaktadır.
BEYORGANİK GIDA, yüksek kalitesi ve üstün lezzetiyle farklı damak zevklerine hitap eden katkı maddesiz, doğal organik gıda ürünlerini de vazgeçilmez soslardan biri haline getiriyor. Bunlar ajvar, acı ajvar ve humus. Bu liste ilerleyen zamanlarda daha da genişleyecek.
BEYORGANİK GIDA ürünleri, sizler, çocuklarınızın ve çocuklarımın sağlığı için özenle paketlenmiş ve uluslar arası sertifikasyon kuruluşu ECOSERT tarafından sertifikalandırılmıştır.
*Ekolojik dengeyi korumak ve bizden sonraki nesillere yaşanabilir bir gezegen bırakmak adına, organik tarımı destekliyoruz.


Zeytin ve Zeytin Grubu
Salça ve Sos Grubu
Bakliyat Ve Kuruyemiş Grubu
 Baharat Grubu
Turşu Grubu
 
Pekmez Grubu
Unlu Mamuller Grubu
Ayçiçeği Yağı Grubu
2 ŞANSLI İZLEYİCİMİZE HEDİYEMİZE GELELİMMMMMMM


KATILIM ŞARTLARIMIZ
·         Bloğumun ve https://www.facebook.com/#!/EgeninIncisiIzmirImdenMerhaba sayfamın takipçisi olmanız
·         Facebook profilinizde 2 adet Beyorganik ürünü paylaşmanız
·         Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
·         Kargo çok değerli Firmamıza aittir.
SON KATILIM  04/01/2014