17 Aralık 2013

BİTTİ:ADRAMİS ten 2 Şanslımıza 1 LT Naturel Sızma Zeytinyağı hediye........

2 şanslı takipçimize Naturel Sızma Zeytinyağı 1 LT hediyemizdir....
Öncelikle Markamız neden ADRAMİS ve nereden gelir ? Antik Çağda Lidya Kralı Krazüs ün Kardeşi Adramis Burhaniye-Ören bölgesini yerleşim ve Liman merkezi olarak seçip ismini vermiştir. Marka adımız buradan gelmektedir.
 
Uzun yıllara dayanan Zeytin Ağacı yatiştiriciliği ve Zeytinyağı tecrübemizle gerçek Üreticiden aracısız Tüketiciye ilkesini benimseyen Adramis Zeytinyağı üretimini ve faaliyetlerini Edremit Körfezi Burhaniye’de sürdürmektedir. Ekim ve Aralık ayları arasındaki Zeytin Hasat zamanında özenle toplanan Zeytinler 24 saat içinde bekletilmeden binlerce yıllık geleneksel yöntem olan Taş Baskı ve 28 C yi geçmeyen Soğuk Sıkma yada diğer adıyla Soğuk Pres olarak Zeytinler işlenir, Zeytinyağıçıkartılır ve saklama koşullarına uygun olarak en hijyen ve en ideal şekilde Krom Tanklarda dinlendirilir, doluma hazır hale getirilir.
 
Amacımız ve ilkemiz, sağlık ve yaşam biçimi olan Doğal Sızma Zeytinyağını bilinen en eski yöntemlerle üretip, siz değerli tüketicilerimizin sofralarına getirmektir.
Sağlıklı bir yaşam için sizde Doğal Sızma Zeytinyağı tüketin.
ZeytinyağıSağlıktır !

                                       
Adramis
Taş Baskı Sızma Zeytinyağı
Taş Baskı Sızma Zeytinyağı 2 LT
 
  


  
       
KATILIM ŞARTLARIMIZ
* Bloğumun izleyicisi olmanız
       *  https://www.facebook.com/#!/EgeninIncisiIzmirImdenMerhaba sayfamı beğenmeniz
 
* https://www.facebook.com/pages/Adramis-Zeytinyağı/512305825500852 facebook sayfasını beğenip; profilimizde bir ürün paylaşıyoruz
*Yarışmamızı tüm sosyal ağlarda paylaşıyoruz.
*Değerli yorumlarınızı linkleri ile birlikte bekliyorum
*Kargo çok değerli firmamıza aittir.
SON KATILIM  17/01/2014